Paralaksa tła

Konkurs Wielkanocny! Wygraj naturalne kosmetyki od Sylveco!

Podziel się wiedzą!

Zgarnij prezent na Święta od Sylveco! 3 osoby wygrają tym razem delikatny, lipowy płyn micelarny, który znakomicie oczyszcza skórę. W komplecie znajduje się również brzozowo-nagietkowy krem do twarzy – idealny nawet do wrażliwej cery. Zasady:

1. Wejdź na nasz fanpage na Facebooku: 

https://www.facebook.com/aptekapress/

2. Wpisz w komentarzu słowo “Sylveco”, by zgłosić chęć udziału w konkursie – polub naszą stronę, by być na bieżąco z wynikami oraz nowymi konkursami. Możesz również podzielić się zabawą ze znajomymi, a my, jak co miesiąc, wybierzemy 3 osoby i nagrodzimy je produktami od Sylveco (pozostałe 2 zestawy są do wygrania u nas w gazecie)!

Regulamin:

 • Konkurs trwa do 5 kwietnia 2018 do godziny 23:59
 • Zwycięzcami zostaną 3 osoby, które wpiszą komentarz, by potwierdzić swój udział
 • Zwycięzców wybierze redakcja magazynu Apteka Press
 • Jedna osoba może tylko jednorazowo wpisać komentarz pod postem (każdy następny komentarz zostanie usunięty)
 • Organizatorem jest Apteka Press IE Group
 • Nagrody zostały ufundowane przez firmę SYLVECO
 • Zwycięzcy są zobligowani podać swoje dane teleadresowe w celu realizacji konkursu i wysyłki nagród w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyników. W przeciwnym wypadku zostaną wyłonieni nowi zwycięzcy.
 • Nagrody zostaną wysłane w ciągu 30 dni od momentu ogłoszenia wyników.
 • Organizator nie odpowiada za proces dostarczania paczki poprzez Pocztę Polską.

Zachęcamy do podzielenia się zabawą ze znajomymi, powodzenia!

Zrzut ekranu 2018-03-26 o 00.45.35
Podziel się wiedzą!

1 Komentarz

 1. Sylveco… Kobietką jestem zmienną nie udając nikogo z głową uniesioną wysoko ku słońcu mimo zmagań z chorobą 🙁 Dla mnie to po części zmaganie się z chorobą nowotworową , pewien etap mam za sobą, operacja, chemia, stała kontrola wszystko to ogromnym bagażem jednak jestem i kocham życie zwłaszcza teraz gdy muszę uważać na wszystko i wszędzie. Staram się być szczęśliwa to czyni moje życie łatwiejszym. Każdy wiek ma swoje prawa wiem wiem jednak każda zmarszczka to znak że jestem dojrzała a zarazem piękna 🙂 Pragnę aby ponownie spoglądając w lustro o poranku Wiosną powiedzieć sobie jestem ładna i uśmiechnięta czy to możliwe myślę że tak przy odrobinie wkładu własnego oraz wyjątkowych stymulatorach odżywczych Apteka Press . Warto to jednak zrobić by cieszyć się na dłużej piękną, młodą i pełną blasku cerą! Domowe relaks i skóra pachnie zmysłowością. Kobietą być w słońcu lśnić, radosną promienną i czasem w cieniu drzew zamyśloną. Pięknym sercem raduje i blaskiem otaczając troską nie zmiennie.Druga młodość przeżywam duszy błogość chociaż nieraz źle się czuję czołem słońca dotykam. Mając 50+ lat Jestem sobą i idę wszędzie. Pielęgnuję swoją kobiecość, będąc silna, szczęśliwa, mądra i dbam o siebie najmocniej jak potraficie. Wierzę, że mogę zmienić wszystko, uwierzyłam w siebie i kocham siebie samą jak najlepszą przyjaciółkę. Rodzinnych Świąt i smacznego jajka życzę już dziś 🙂 Święta tuż, tuż….
  to taka moja osobista kartka świąteczna 🙂 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1833360723633639&set=pb.100008791877049.-2207520000.1522102080.&type=3&theater Zapraszam Agnieszka Gluza Ann Shek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *